Послуги

Performance | Послуги 1

Інтернет та ТБ

Забудьте про повільний інтернет

Повільне з’єднання та переривання сигналу Вас більше не потурбують. Сторінки сайтів відкриватимуться швидко, а швидкість буде комфортною як для роботи, так і для онлайн-гри. Завдяки високій швидкості з’єднання відеодзвінки та конференції відбуваються з високою роздільною здатністю та бездоганним звуком. Працювати стане приємніше та ефективніше. А завдяки нашим партнерам MEGOGO переглянути Чемпіонат світу з футболу в прямому ефірі більше не проблема!

Ми пропонуємо:

Підписка на інтернет

Комфорт

350₴ /місяць
250

Мбіт/с

Перформанс

550₴ /місяць
1000

Мбіт/с

Преміум

450₴ /місяць
500

Мбіт/с

Телебачення і кіно

Легка

129₴ /місяць
270

Загальна к-ть каналів

Оптимальна

199₴ /місяць
330

Загальна к-ть каналів

Максимальна

299₴ /місяць
350

Загальна к-ть каналів

Performance | Послуги 2

Інноваційні системи відеоспостереження

Розумна безпека для дому та бізнесу

Спеціалізоване програмне забезпечення дозволяє стежити за об’єктом у режимі реального часу через смартфон, планшет чи комп’ютер. Завдяки технологіям ColorVu воно забезпечує якісний кольоровий запис відео в нічний час, розпізнає обличчя, аналізує поведінку, складає фотороботи та вміє багато іншого,  працювати з такою системою може кожен.

Ми пропонуємо:

Performance | Послуги 3

Інтерактивні системи контролю доступу (відеодомофонія)

Скажіть «до побачення» старим технологіям

Часи, коли домофон виконував одну функцію, відходять у минуле. Сучасні моделі дозволяють не лише говорити з ним але й бачити. Вони відкривають двері, розпізнають обличчя, укомплектовані сенсором руху та здійснюють відео- й аудіо запис навіть в темну пору доби. За необхідності, власник може віддалено відімкнути двері, надавати та скасовувати доступи кожній окремій особі, користуючись лише смартфоном. А для складних об’єктів пропонуємо багаторівневі рішення доступу до різних приміщень: офісів, гаражів режимних об’єктів та інших дверей які потрібно контролювати. Керувати доступом можна за гнучкими сценаріями у певні дні тижня, один раз чи багаторазово.  

Ми пропонуємо:

Performance | Послуги 4
Performance | Послуги 5

Організація роботи паркінгу

Коли набрид щоденний тетріс на стоянці

Автоматизовані системи організації паркінгу збирають дані про трафік у реальному часі. Це дозволяє бачити вільні місця або зарезервувати місце заздалегідь. І все це доступне у вашому смартфоні.

Більше жодних чужинців на території. Сучасне обладнання розпізнає номерні знаки автомобілів, перевіряє їх наявність у базі й автоматично надає доступ до паркінгу. Отже, доступ до парковки матимуть тільки внесені в список автомобілі, а щоб заїхати, не потрібно діставати брелок чи телефон.

Відеокамери фіксують всю інформацію щодо того, хто коли в’їхав чи виїхав і скільки часу знаходився у паркінгу, а інтелектуальна система здатна швидко проаналізувати переміщення кожного окремого автомобіля.

Ми пропонуємо:

Performance | Послуги 6

Інтелектуальні системи Wi-Fi

Wi-Fi, що допомагає бізнесу

Wi-Fi у торгових центрах та магазинах — важливий і корисний сервіс. За допомогою нього можна організувати електронну навігацію, рекламне відео- та аудіомовлення, систему голосового сповіщення, відеоспостереження, телефонію, а також здійснювати аналітику (підрахунок відвідувачів, вивчення їх поведінки, оцінка ефективності рекламних акцій та ін.) Якщо ви ще не використовуєте цю опцію, час це зробити.

Ми пропонуємо:

Performance | Послуги 7
Performance | Послуги 8

Контроль ліфтів

Коли ліфт чекає тебе, а не навпаки

Завдяки новітньому обладнанню ліфти стають розумними й керувати ними можна дистанційно. Спеціальний контролер приймає сигнал зі смартфона чи домофона та викликає ліфт завчасно. Ви не втрачаєте часу, а замість кількох ключів та пропускних карток вам потрібен лише смартфон.

Ми пропонуємо: