Перший відомий електронний лист

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами цікавим фактом про інтернет:

Чи знали ви, що перший відомий електронний лист 📧 був відправлений в 1971 році вченим Реймондом Томлінсоном? Тоді він використовував ARPANET, який був прототипом сучасного інтернету📲.

Томлінсон був зацікавлений у тому, як можна було би відправляти повідомлення між користувачами комп’ютерів, що працюють на різних мережах. Він вирішив спробувати відправити повідомлення між двома комп’ютерами, підключеними до ARPANET, за допомогою програми SNDMSG, яка була призначена для надсилання повідомлень між користувачами, які використовували один комп’ютер.

Томлінсон вибрав адресу для відправлення повідомлення, яку складалося зі знаку “at” (@), що вказував на ім’я комп’ютера, та імені користувача, якому він хотів надіслати лист. Так він створив перший електронний лист.

Перший електронний лист мав дуже простий зміст: він був складений зі слова “QWERTYUIOP”, що було тестом на клавіатурі, та двох ліній коду, які були вставлені в повідомлення для передачі їх іншому користувачеві.

Хоча перший електронний лист не був дуже значимим з точки зору змісту, він був дуже важливим з точки зору технологічного прориву. Він відкрив нові можливості для зв’язку між людьми та поклав початок епохи електронної пошти та інших інтернет-сервісів, які змінили спосіб, яким ми спілкуємося та працюємо.

Зараз ми не можемо уявити своє життя без електронної пошти, соціальних мереж, месенджерів та безлічі інших інтернет-сервісів, які зробили наші комунікації і повсякденні справи більш ефективними та зручними.

Як ваш провайдер , ми раді, що можемо забезпечити вам швидкий та надійний доступ до цього чудового світу інтернету.

Бажаємо вам приємного користування і звертайтеся до нас, якщо у вас є які-небудь запитання! Наші дівчата з кол-центру завжди раді Вас чути!🤝