Телекомунікаційна компанія «Перформанс-НЕТ» пропонує корпоративним клієнтам виділений канал доступу до мережі інтернет з використанням технологі GPON, які забезпечать надійне підключення на великих швидкостях до мережі інтернет для Вашого комфорту та ефективності.

Для організації доступу в інтернет ми використовуємо виділені канали звязку з однаковою  вхідною та вихідною пропускною здатністю. Усі мережі побудовані з оптичних кабелів, що дозволяє швидкісний обмін данними. Мережі прокладені виключно в телекомунікаційних каналізаціях для надійності та захисту від механічних пошкоджень, а також збереження естетичного вигляду міста.

Симетричний виділений канал доступу до мережі інтернет надається на швидкостях від 100 Мбіт/с до 10 Гбіт/с в залежності від ваших потреб та являється оптимальним рішенням, якщо вимоги до якості інтернету високі.

Ми пропонуємо:

  • Гарантовану швидкість доступу
  • Надійність, яка забезпечується цілодобовим моніторингом каналів
  • Використання обладнання преміум класу
  • Цілодобова технічна підтримка
  • Зовнішня статична ІР адреса
Тарифний план Швидкість Мбіт/с Ціна  грн./місяць
Легкий 100 900
Комфорт 250 1800
Преміум 500 3500
Перформанс 1000 6000

Універсальні рішення

Рішення які пропонує компанія «Перформанс-НЕТ»  дозволяє організувати надійну і безпечну корпоративну мережу будь якого географічного маштабу – міського, міжміського або міжнарожного. Залежно від потребності клієнта ми надаємо виділені некомутовані канали передачі данних або будуємо корпоративні мережі на основі найбільш підходящих клієнту технологій.

Ми можемо гарантувати однорідність, надійність та захищеність корпоративної мережі незалежно від того в якій точці країни знаходяться ваші офіси.

Якщо вас цікавить індивідуальне комплексне рішення, звертайтесь до нас по телефонам:

+38 098 768 00 01 (Артур)

+38 050 100 10 14 (Віктор)